Zásobník SCALA na poznámkové bločky

Kód: 4006677341169

Zásobník SCALA na poznámkové bločky

NA OBJEDNÁVKU

Exkluzivní, ručně vyroben zásobních na Vaše poznámkové bločky z jemně zrnité hovězí kůže - Made in Germany.

Krásné a praktické. Tak by se asi nejlépe daly popsat vysoce exkluzivní doplňky na psací stůl ze série Scala z luxusní řady Ambiente německé značky Läufer. Její nevtíravá elegance dělá ze série Scala nadčasově krásnou sérii pro každodenní kancelářské použití. Díky kombinaci nadčasového designu a vysoce kvalitního zpracování se z této série budete moci těšit dlouhou dobu.

Zásobník SCALA na poznámkové bločky je vyroben z jemně zrnité hovězí kůže. Citlivě zpracované ozdobné prošívání ve stejné barvě jako kůže dodává tomuto doplňku obzvláště exkluzivní vzhled. Zásobník má čtvercový tvar se zaoblenými rohy, je podšitý jemným, černým fleecem. Spodní strana zásobníku je podšitá protiskluzovým fleecem, který chrání povrch Vašeho stolu.

Zásobník SCALA na poznámkové bločky se svým nadčasově klasickým designem je skvostem každého psacího stolu, ať už v klasické černé nebo elegantní koňakově hnědé. Poznámkové lístky budete mít vždy po ruce.
Rozměry (Š x H x V): 11 x 11 x 4,7 cm (vhodné na poznámkové lístky a bločky do velikosti 9,5 x 9,5 cm)

Materiál: hovězí kůže
Dostupné v barvách černá a koňaková (vybranou barvu, prosím, uveďte do poznámky)

Ruční výroba
Vyrobeno v Německu

Již více než 80 let jsou Läufer a Gutenberg předními výrobci a obchodníky s vysoce kvalitními výrobky v papírnickém průmyslu.
Na Vaše přání zasíláme také na dobírku.

1 999,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 1 652,07 Kč