Psací podložka Scala

Kód: 038436

SKLADEM - v barvě černé i koňak

Podložka na psací stůl Scala - exkluzivní, ručně vyrobená podložka na stůl - Made in Germany. Krásné a praktické. Tak by se asi nejlépe daly popsat vysoce exkluzivní stolní doplňky ze série Scala od značky Läufer.

Řada doplňků na psací stůl Scala, vyrobených z jemně zrnité hovězí kůže, dodá vaší kanceláři nový, exkluzivní lesk. Jejich nevtíravá elegance z nich dělá nadčasově krásnou sérii pro každodenní kancelářské použití. Díky kombinaci nadčasového designu a kvalitního zpracování si tuto sérii budete užívat po dlouhou dobu.

Podložka na psací stůl Scala je vyrobena z jemně zrnité hovězí kůže. Jemně zpracovaný ozdobný šev po celém obvodu ve stejné barvě jako kůže jí dodává obzvláště exkluzivní vzhled. Podložka má vícevrstvou strukturu a vyznačuje se dobrými psacími vlastnostmi. Spodní strana podložky je podšitá jemným fleecem, který chrání nábytek.

Psací podložka Scala s nadčasovým klasickým designem je skvostem na každý pracovní stůl a je dostupná ve 4 barvách: v černé barvě, koňakové, béžové a bílé.

Rozměr: 45 x 65 cm

Materiál: hovězí kůže

Drobné nečistoty lze snadno odstranit pomocí vlhkého hadříku.

Již více než 80 let jsou Läufer a Gutenberg předními výrobci a obchodníky s vysoce kvalitními výrobky v papírnickém průmyslu.

Zvolte si variantu:

3 999,00 Kč
cena včetně DPH