Stojánek na tužky Scala

Kód: 03978

SKLADEM obě varianty

Stojánek na tužky Scala - exkluzivní, ručně vyrobený stojánek na tužky - Made in Germany. Krásné a praktické. Tak by se asi nejlépe daly popsat vysoce exkluzivní stolní doplňky ze série Scala od značky Läufer.

Řada doplňků na psací stůl Scala, vyrobených z jemně zrnité hovězí kůže, dodá vaší kanceláři nový, exkluzivní lesk. Jejich nevtíravá elegance z nich dělá nadčasově krásnou sérii pro každodenní kancelářské použití. Díky kombinaci nadčasového designu a kvalitního zpracování si tuto sérii budete užívat po dlouhou dobu.

Stojánek na tužky Scala je vyroben z jemně zrnité hovězí kůže. Jemně zpracovaný ozdobný šev po celém obvodu ve stejné barvě jako kůže jí dodává obzvláště exkluzivní vzhled. Spodní strana podložky je podšitá jemným fleecem, který chrání nábytek.

Stojánek na tužky Scala s nadčasovým klasickým designem je skvostem na každý pracovní stůl. Nyní je dostupný v černé barvě.

Rozměry: 

Výška: 10 cm 

Průměr : 7 cm

Materiál: hovězí kůže

Drobné nečistoty lze snadno odstranit pomocí vlhkého hadříku.

Již více než 80 let jsou Läufer a Gutenberg předními výrobci a obchodníky s vysoce kvalitními výrobky v papírnickém průmyslu.

2 399,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 1 982,64 Kč