Přihrádka na dokumenty SCALA

Přihrádka na dokumenty SCALA

NA OBJEDNÁVKU

Exkluzivní, ručně vyrobená přihrádka na dokumenty z jemně zrnité hovězí kůže - Made in Germany.

Krásné a praktické. Tak by se asi nejlépe daly popsat vysoce exkluzivní doplňky na psací stůl ze série Scala z luxusní řady Ambiente německé značky Läufer. Její nevtíravá elegance dělá ze série Scala nadčasově krásnou sérii pro každodenní kancelářské použití. Díky kombinaci nadčasového designu a vysoce kvalitního zpracování se z této série budete moci těšit dlouhou dobu.
Přihrádka na dokumenty Scala je vyrobena z jemně zrnité hovězí kůže. Citlivě zpracované ozdobné prošívání ve stejné barvě jako kůže dodává tomuto doplňku obzvláště exkluzivní vzhled. Přihrádka na dokumenty má klasický tvar se zaoblenými rohy, je podšitá jemným, černým fleecem. Spodní strana přihrádky je podšitá protiskluzovým fleecem, který chrání povrch Vašeho stolu. Nelze stohovat.

Přihrádka na dokumenty Scala se svým nadčasově klasickým designem je skvostem každého psacího stolu, ať už v klasické černé nebo elegantní koňakově hnědé.

Rozměry (Š x H x V): 25,5 x 35,5 x 5,3 cm (vhodné na dokumenty do formátu DIN A4)

Materiál: hovězí kůže

Dostupné v barvách černá a koňaková (vybranou barvu, prosím, uveďte do poznámky)

Ruční výroba

Vyrobeno v NěmeckuJiž více než 80 let jsou Läufer a Gutenberg předními výrobci a obchodníky s vysoce kvalitními výrobky v papírnickém průmyslu.

3 399,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 2 809,09 Kč