Stojan na časopisy Scala

Kód: 4006677390266  

Stojan na časopisy Scala Exkluzivní, ručně vyrobený pořadač na časopisy, katalogy, nebo další Vaše dokumenty z hladké, jemnozrnné hovězí kůže - Made in Germany. Stojan na časopisy Scala je vyroben z jemně zrnité hovězí kůže. Jemně zpracované ozdobné prošívání, tón v tónu s kůží, dodává tomuto stojanu na časopisy obzvláště exkluzivní vzhled. K podtržení exkluzivity je stojan na časopisy zevnitř podšitý jemným, černým fleecem. Protiskluzovým černým fleecem šetrným k nábytku je podšitá i spodní strana stojanu. 

 Barva: černá Rozměr: 30x25x10,5 cm (vhodný pro formáty DIN A4+) K dispozici v černé nebo elegantní koňakově hnědé barvě. Krásné a praktické. Tak by se asi nejlépe daly popsat vysoce exkluzivní doplňky na psací stůl z luxusní řady Ambiente značky Läufer. Její nevtíravá elegance dělá ze série Scala nadčasově krásnou sérii pro každodenní kancelářské použití. Díky kombinaci nadčasového designu a kvalitnímu zpracování se budete moci z Této série těšit dlouhou dobu. 

 NA OBJEDNÁVKU – dodání do 4 týdnů 

 Již více než 80 let jsou Läufer a Gutenberg předními výrobci a obchodníky s vysoce kvalitními výrobky v papírnickém průmyslu. Na Vaše přání zasíláme také na dobírku.


3 399,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 2 809,09 Kč