Luxusní kožený diář na pět let - zlatý okraj

Kód produktu: L01GJ 7689/G
Výrobce: TREULEBEN & BISCHOF
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 6175 Kč
Cena bez DPH: 5103 Kč

KÓD: GJ 7689/G

Luxusní kožený diář na pět let

Luxusní plánovač značky Treuleben & Bischof v deskách z pravé kůže, ručně šitá vazba. Vytvořte ze svého diáře kroniku Vašeho života a Vaší rodiny. Nechte se hýčkat luxusem a své každodenní povinnosti si zpříjemněte s tímto jedinečným diářem značky Treuleben & Bischof.

Formát diáře Treuleben & Bischof: 130 x 210 mm
Počet listů: 194
Papír: jemný luxusní papír značky Treuleben & Bischof „Tudor“
Použitý materiál na desky: hovězí kůže nejvyšší kvality
Ořez stránek: zlatý nebo stříbrný

Luxusní diáře a výrobky Treuleben & Bischof jsou dodávány v exklusivních dárkových kazetách nebo ručně zpracovaných dárkových krabičkách, které jsou zhotoveny ze skvostných materiálů.

Barvy: 03 - tmavě hnědá se zlatými okraji , 04 - světle hnědá se zlatými okraji, 05 - černá se zlatými okraji. Potvrďte prosím Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené folie vysoké kvality a polo - automatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté čí stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.