Adresář v kůži No. 11

Kód produktu: L01AT 7611
Výrobce: TREULEBEN & BISCHOF
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 5807 Kč
Cena bez DPH: 4799 Kč

KÓD: AT 7611

Luxusní adresář jen pro Vás! Velkorysý formát tohoto adresáře v pravé kůži, vyhoví všem nejvyšším nárokům. Preciznost zpracování, kůže té nevyjšší kvality, ručně šitá vazba - to vše je tu exkluzivně jen pro Vás.

Formát: 14,7 x 21,6 cm / DIN A5, šitá vazba, abecední rejstřík, třídílné ručně vyráběné desky s žebrovaným hřbetem, rejstřík je v kůži s embosovaným písmem.

Diář je dodáván v luxusním pouzdru.

Barvy: 03 - hnědá/kaštan, 04 - hnědá/koňak, 05 - černá. Potvrďte prosím Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Kontakty by měl každý opatrovat. Nikdy nemůžeme mít dost krásných adresářů. Protože nikdy nemůžeme mít dost přátel a dobrých kontaktů, znát dost zajímavých lidí. Pečlivé zaznamenávání adres je důležité pro budoucí komunikaci. Již žádné poztrácené papírky. A protože jsou Tebe adresáře díky své kvalitě nezničitelné, nebude nikdy problém najít dávno zapomenuté známé.

Luxusní diáře a výrobky Treuleben & Bischof jsou dodávány v exklusivních dárkových kazetách nebo ručně zpracovaných dárkových krabičkách, které jsou zhotoveny ze skvostných materiálů.