Plánovací kalendář v kůži No. 1

Kód produktu: L012676
Výrobce: TREULEBEN & BISCHOF
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 2712 Kč
Cena bez DPH: 2241 Kč

KÓD: 2676

Kapesní týdenní diář v kůži No. 1

Luxusní kapesní týdenní diář v kůži No. 1, značky Treuleben & Bischof, ručně vyráběný, v deskách z pravé hovězí usně Verona nebo Novara. Diář má vazba ručně šitou knižním stehem. Nechte se hýčkat luxusem a své každodenní povinnosti si zpříjemněte s tímto jedinečným diářem značky Treuleben & Bischof. Dejte Vašim myšlenkám, nápadům a vizím místo, které si zaslouží. Sady na psaní z měkké, luxusní kůže jsou to, co si zaslouží. A Vy je zde můžete zas a znova nacházet.

Formát kapesního diáře No. 1 od Treuleben & Bischof: 100 x 165 mm
Počet stran: 32
Kaledář: měsíc na dvě stránky
2 jazyky: němčina, angličtina
Tisk: dvoubarevný – šedočervený
Adresní rejstřík
Kožené desky diáře s prostorem pro Vaše kreditní karty

Barvy: 02 - rubinově červená, 03 - tmavě hnědá, 04 - světle hnědá, 05 - černá. Potvrďte prosím Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené folie vysoké kvality a polo - automatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté či stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.