Luxusní týdenní diář v kůži Konsul

Kód produktu: L014276
Výrobce: TREULEBEN & BISCHOF
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 4201 Kč
Cena bez DPH: 3472 Kč

KÓD: 4276

Luxusní diář Konsul

Luxusní ručně vyráběný týdenní diář Konsul v deskách z pravé hovězí kůže Verona, stránky se zlatým nebo stříbrným ořezem. Pro Vaši lepší orientaci je použit dvoubarevný šedočervený tisk. Jako u všech luxusních diářů značky Treuleben & Bischof byl na výrobu tohoto diáře použit jemný bezdřevý, kalandrovaný papír. Nechte se hýčkat luxusem a své každodenní povinnosti si zpříjemněte s tímto jedinečným diářem značky Treuleben & Bischof.

Formát diáře Konsul od Treuleben & Bischof: 150 x 205 mm/DIN A5
Počet stran: 160
Kalendář: týdenní, dělení po půlhodinách
3 jazyky: němčina, anličtina, francouzština.
Luxusní edice: třídílné, ručně vyráběné desky s žebrovaným hřbetem

Diář Konsul od Treuleben & Bischof je dodáván luxusním ochranném pouzdru.

Barvy: 03 - tmavě hnědá se zlatými okraji , 04 - světle hnědá se zlatými okraji, 05 - černá se stříbrnými nebo zlatými okraji. Potvrďte prosím Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené folie vysoké kvality a polo - automatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté čí stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.

Luxusní diáře a výrobky Treuleben & Bischof jsou dodávány v exklusivních dárkových kazetách nebo ručně zpracovaných dárkových krabičkách, které jsou zhotoveny ze skvostných materiálů.