Luxusní denní diář v kůži Assistent

Kód produktu: L014176/L
Výrobce: TREULEBEN & BISCHOF
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 4426 Kč
Cena bez DPH: 3658 Kč

KÓD: 4176/L

Luxusní diář v kůži Assistent

Luxusní denní diář v deskách z pravé kůže od renomované značky Treuleben & Bischof se stane ozdobou Vašeho stolu a zaujme při Vašich jednáních.

Luxusní ručně vyráběný denní diář Assistent značky Treuleben & Bischof v deskách z pravé hovězí kůže Verona, se stránkami se zlatým nebo stříbrným ořezem. Jako u všech luxusních diářů značky Treuleben & Bischof byl na výrobu tohoto diáře použit jemný bezdřevý, kalandrovaný papír. Nechte se hýčkat luxusem a své každodenní povinnosti si zpříjemněte s tímto jedinečným diářem značky Treuleben & Bischof.

Formát diáře Assistent od Treuleben & Bischof: 147 x 208 mm/DIN A5
Počet stran: 432
Kalendář: denní s půlhodinovým dělením
Tisk: jednobarevný šedý
3 jazyky: němčina, angličtina, francouzština
Luxusní edice: třídílné, ručně vyráběné desky s žebrovaným hřbetem

Diář Assistent od Treuleben & Bischof je dodáván luxusním ručně zhotoveném ochranném pouzdru.

Barvy: 03 - tmavě hnědá se zlatými okraji , 04 - světle hnědá se zlatými okraji, 05 - černá se stříbrnými nebo zlatými okraji. Potvrďte prosím Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené či postříbřené folie vysoké kvality a poloautomatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté čí stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.

Luxusní diáře a výrobky Treuleben & Bischof jsou dodávány v exklusivních dárkových kazetách nebo ručně zpracovaných dárkových krabičkách, které jsou zhotoveny ze skvostných materiálů.