Luxusní denní diář v kůži Sekretär

Kód produktu: L013476/L
Výrobce: TREULEBEN & BISCHOF
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 3169 Kč
Cena bez DPH: 2619 Kč

KÓD: 3476/L

Luxusní diář Sekretär

Luxusní ručně vyráběný denní diář Sekretär značky Treuleben & Bischof v deskách z pravé hovězí kůže Verona, se stránkami se zlatým nebo stříbrným ořezem. Jako u všech luxusních diářů značky Treuleben & Bischof byl na výrobu tohoto diáře použit jemný bezdřevý, kalandrovaný papír. Nechte se hýčkat luxusem a své každodenní povinnosti si zpříjemněte s tímto jedinečným diářem značky Treuleben & Bischof.

Formát diáře Sekretär od Treuleben & Bischof: 96 x 140 mm/DIN A6
Počet stran: 451 (včetně adresního rejstříku)
Kalendář: den na stránku, dělení po hodinách
3 jazyky: němčina, angličtina, francouzština
Tisk: jednobarevný – šedý
Luxusní edice: třídílné, ručně vyráběné desky s žebrovaným hřbetem

Diář Sekretär od Treuleben & Bischof je dodáván luxusním ochranném pouzdru.

Barvy: 03 - tmavě hnědá se zlatými okraji , 04 - světle hnědá se zlatými okraji, 05 - černá se stříbrnými nebo zlatými okraji. Uveďte, prosím, Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené folie vysoké kvality a poloautomatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté čí stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.

Luxusní diáře a výrobky Treuleben & Bischof jsou dodávány v exklusivních dárkových kazetách nebo ručně zpracovaných dárkových krabičkách, které jsou zhotoveny ze skvostných materiálů.