Luxusní denní diář v kůži Senator

Kód produktu: L014676/L
Výrobce: TREULEBEN & BISCHOF
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 6387 Kč
Cena bez DPH: 5278 Kč

KÓD: 4676/L

Luxusní denní diář v kůži Senator

Luxusní ručně vyráběný denní diář Senator značky Treuleben & Bischof v deskách z pravé hovězí kůže Verona, se stránkami se zlatým nebo stříbrným ořezem. Pro Vaši lepší orientaci je použit dvoubarevný šedočervený tisk. Jako u všech luxusních diářů značky Treuleben & Bischof byl na výrobu tohoto diáře použit jemný bezdřevý, kalandrovaný papír. Nechte se hýčkat luxusem a své každodenní povinnosti si zpříjemněte s tímto jedinečným diářem značky Treuleben & Bischof.

Formát diáře Senator od Treuleben & Bischof: 205 x 294 mm/DIN A4
Počet stran: 384
Kaledář: den na stránku, čtvrthodinová dělení
4 jazyky: němčina, angličtina, francouzština, ruština
Luxusní edice: třídílné, ručně vyráběné desky s žebrovaným hřbetem

Diář Senator od Treuleben & Bischof je dodáván luxusním ochranném pouzdru.

Barvy: 03 - tmvě hnědá se zlatými okraji , 04 - světle hnědá se zlatými okraji, 05 - černá se stříbrnými okraji. Potvrďte prosím Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené folie vysoké kvality a poloautomatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté čí stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.

Luxusní diáře a výrobky Treuleben & Bischof jsou dodávány v exklusivních dárkových kazetách nebo ručně zpracovaných dárkových krabičkách, které jsou zhotoveny ze skvostných materiálů.