Kapesní diář v kůži - edice D s tužkou

Kód produktu: L012276/B-G
Výrobce: TREULEBEN & BISCHOF
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 2336 Kč
Cena bez DPH: 1930 Kč

KÓD: 2276/B-G

Luxusní kapesní diář v kůži - edice D s elegantní tužkou

Luxusní kapesní týdenní diář v kůži edice D, značky Treuleben & Bischof, ručně vyráběný, v deskách z pravé hovězí usně Verona nebo Novara. Listy diáře jsou vyrobeny z jemného ušlechtilého papíru značky Treuleben & Bischof „Regency“. Diář má vazba ručně šitou knižním stehem. Nechte se hýčkat luxusem a své každodenní povinnosti si zpříjemněte s tímto jedinečným diářem značky Treuleben & Bischof. Dejte Vašim myšlenkám, nápadům a vizím místo, které si zaslouží. Sady na psaní z měkké, luxusní kůže jsou to, co si zaslouží. A Vy je zde můžete zas a znova nacházet.

Formát diáře edice D od Treuleben & Bischof: 75 x 121 mm
Počet stran: 248 (včetně čtyřbarevných map)
Kaledář: týden na dvě stránky
2 jazyky: němčina, angličtina
Tisk: dvoubarevný – šedočervený
Adresní rejstřík
Rohy listů perforované
Poutko na tužku s elegantní tužkou

Barvy: 03 - tmavě hnědá se zlatými okraji , 04 - světle hnědá se zlatými okraji, 05 - černá se zlatými nebo stříbrnými okraji. Potvrďte prosím Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Diář edice D od značky Treuleben & Bischof je dodáván luxusním ochranném pouzdru.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené folie vysoké kvality a polo - automatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté či stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.