Luxusní pozlcené válcové ořezávátko

Kód produktu: L01M-435 LN
Výrobce: EL CASCO
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 3910 Kč
Cena bez DPH: 3231 Kč

KÓD: M-435 LN

Luxusní pozlacené válcové ořezávátko

Elegantní válcové ořezávátko od španělské značky EL CASCO, v černo-zlatém provedení, pozlaceno 23karátovým zlatem. Je pohodlné do ruky a snadno se vyprazdňuje.

Velikost ořezávátka: 91 x 58 x 58 mm
Ořezávátko El Casco je vyrobeno z mosazi s černým lakováním, doplňky jsou zhotoveny z mědi, niklu a 23karátového zlata. Ručně leštěno.

Toto špičkové ořezávátko značky El Casco bylo vyrobeno ve Španělsku.

Luxusní ořezávátko El Casco je dodáváno v dárkové krabičce.

Zpříjemněte si své každodenní povinnosti s kancelářskými potřebami od jedinečné značky El Casco, toto luxusní ořezávátko El Casco vždy rádi uvidíte na svém stole. Luxusní ořezávátka El Casco jsou skutečnou ozdobou každé kanceláře. Spojují v sobě eleganci a vysokou praktičnost.

Kancelářské doplňky El Casco jsou více než sedmdesát let zpracovávány na velmi vysoké řemeslné úrovni. Využívány jsou ušlechtilé materiály jako zlato, stříbro, chrom nebo kůže. Značka El Casco si zakládá na nadčasovém elegantním vzhledu, který je ozdobou každé kanceláře nebo domácnosti. Všechny díly jsou navzájem přesně seřazeny a označeny výrobním číslem. Povrch všech výrobků je šestkrát ručně leštěn a nakonec ručně kalibrován. Většina výrobků, které El Casco vyrábí, byla navržena již v třicátých letech minulého století a slouží svým uživatelům po celý život.