Luxusní pozlacené stolní ořezávátko

Kód produktu: L01M-430 LN
Výrobce: EL CASCO
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 12438 Kč
Cena bez DPH: 10280 Kč

KÓD: M-430 LN

Luxusní stolní ořezávátko

Elegantní stolní ořezávátko od španělské značky EL CASCO, v barevném provedení černé s pozlacenými doplňky. Je pohodlné do ruky a snadno se vyprazdňuje.

Velikost ořezávátka: 110 x 110 x 150 mm.
Ořezávátko El Casco je vyrobeno z oceli s černým lakovaným tělem, doplňky jsou vyrobeno z mědi, niklu a 23karátového zlata. Ručně leštěno. Jeho součástí je regulátor ostrosti.

Toto špičkové ořezávátko značky El Casco bylo vyrobeno ve Španělsku.

Luxusní ořezávátko El Casco je dodáváno v dárkové krabičce.

Zpříjemněte si své každodenní povinnosti s kancelářskými potřebami od jedinečné značky El Casco, toto luxusní ořezávátko El Casco vždy rádi uvidíte na svém stole. Luxusní ořezávátka El Casco jsou skutečnou ozdobou každé kanceláře. Spojují v sobě eleganci a vysokou praktičnost.

Kancelářské doplňky El Casco jsou více než sedmdesát let zpracovávány na velmi vysoké řemeslné úrovni. Využívány jsou ušlechtilé materiály jako zlato, stříbro, chrom nebo kůže. Značka El Casco si zakládá na nadčasovém elegantním vzhledu, který je ozdobou každé kanceláře nebo domácnosti. Všechny díly jsou navzájem přesně seřazeny a označeny výrobním číslem. Povrch všech výrobků je šestkrát ručně leštěn a nakonec ručně kalibrován. Většina výrobků, které El Casco vyrábí, byla navržena již v třicátých letech minulého století a slouží svým uživatelům po celý život.