Luxusní pozlacená děrovačka

Kód produktu: L01M-200 LN
Výrobce: EL CASCO
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 5673 Kč
Cena bez DPH: 4689 Kč

KÓD: M-200 LN

Luxusní pozlacená děrovačka

Elegantní děrovačka od španělské značky El Casco, v barevném provedení černé a pozlacených doplňků. Díky ergonomicky tvarované horní páčce je velmi pohodlné do ruky a snadno se čistí.

Kapacita děrovačky El Casco: až 30 listů
Rozměr děrovačky El Casco: 115 x 109 x 77 mm.
Standardní rozměr děrování: 80 mm

Luxusní děrovačka El Casco je vyrobena z oceli, doplňky jsou vyrobeny z mědi, niklu a 23 karátového zlata. Ručně leštěno.

Tato špičková děrovačka značky El Casco byla vyrobena ve Španělsku.

Luxusní děrovačka El Casco je dodávána v dárkové krabičce.

Zpříjemněte si své každodenní povinnosti s kancelářskými potřebami od jedinečné značky El Casco, tuto luxusní děrovačku El Casco vždy rádi uvidíte na svém stole. Luxusní děrovačky El Casco jsou skutečnou ozdobou každé kanceláře. Spojují v sobě eleganci a vysokou praktičnost.

Kancelářské doplňky El Casco jsou více než sedmdesát let zpracovávány na velmi vysoké řemeslné úrovni. Využívány jsou ušlechtilé materiály jako zlato, stříbro, chrom nebo kůže. Značka El Casco si zakládá na nadčasovém elegantním vzhledu, který je ozdobou každé kanceláře nebo domácnosti. Všechny díly jsou navzájem přesně seřazeny a označeny výrobním číslem. Povrch všech výrobků je šestkrát ručně leštěn a nakonec ručně kalibrován. Většina výrobků, které El Casco vyrábí, byla navržena již v třicátých letech minulého století a slouží svým uživatelům po celý život.