Luxusní stolní sešívačka, malá

Kód produktu: L01M-1 CN
Výrobce: EL CASCO
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 3011 Kč
Cena bez DPH: 2489 Kč

KÓD: M-1 CN

Luxusní sešívačka EL CASCO
Vysoce kvalitní malá sešívačka v luxusním provedení kombinace černé barvy s pochromovaými doplňky, umožňuje 3 druhy sešívání - otevřené, uzavřené a polootevřené.

Velikost sešívačky El Casco: 95 x 131 x 57 mm

Zpříjemněte si své každodenní povinnosti s kancelářskými potřebami od jedinečné značky El Casco, tuto luxusní sešívačku El Casco vždy rádi uvidíte na svém stole.

Luxusní sešívačka El Casco je dodávána v dárkové krabičce.

Luxusní sešívačky El Casco jsou skutečnou ozdobou každé kanceláře. Spojují v sobě eleganci a vysokou praktičnost. Značka El Casco je jediným výrobcem, jehož sešívačky mají vybroušeny všechny plochy, které jsou v kontaktu se svorkami a vytvářejí tak dokonale hladký povrch umožňující hladké a bezproblémové sešívání dokumentů. Stále nejste přesvědčeni? El Casco vyrábí náplně ve své továrně, a to z vysoce kvalitního drátu, stejně tak jako další technologické procesy jako laminování, lepení, lisování a balení, vše probíhá ve vlastní továrně ve Španělsku. Pokud se tak moc starají o výrobu drátků, představte si, jaká musí být kvalita luxusních sešívaček značky El Casco.

Malé i velké luxusní sešívačky samozřejmě fungují i s běžnými drátky velikosti 24/6.

Kancelářské doplňky El Casco jsou více než sedmdesát let zpracovávány na velmi vysoké řemeslné úrovni. Využívány jsou ušlechtilé materiály jako zlato, stříbro, chrom nebo kůže. El Casco si zakládá na nadčasovém elegantním vzhledu, který je ozdobou každé kanceláře nebo domácnosti. Všechny díly jsou navzájem přesně seřazeny a označeny výrobním číslem. Povrch všech výrobků je šestkrát ručně leštěn a nakonec ručně kalibrován. Většina výrobků, které El Casco vyrábí, byla navržena již v třicátých letech minulého století a slouží svým uživatelům po celý život.