Zápisník - edice D

Kód produktu: L01800812
Výrobce: TREULEBEN & BISCHOF
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 1227 Kč
Cena bez DPH: 1014 Kč

KÓD: 2276/S

Luxusní zápisník v deskách z pravé hovězí kůže Verona či Novara, v kapesním formátu velikosti 83 x 127 mm, 240 stran s elegantním zlatým ořezem. Pro lepší orientaci Vám bude sloužit červená záložková stužka. Zvolte si, prosím, zda Vám bude zápisník vyhovovat linkovaný nebo s čistými stránkami.

Barva: 02 - rubinově červená se zlatými okraji, 04 - koňakově hnědá, 05 - černá. Potvrďte prosím Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené folie vysoké kvality a polo - automatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté či stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.

Luxusní diáře a výrobky Treuleben & Bischof jsou dodávány v exklusivních dárkových kazetách nebo ručně zpracovaných dárkových krabičkách, které jsou zhotoveny ze skvostných materiálů.