Luxusní poznámkový zápisník v kůži No. 1

Kód produktu: L017601/H
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 3038 Kč
Cena bez DPH: 2511 Kč

KÓD: 7601/H

Luxusní zápisník v deskách z pravé kůže s přihrádkami na kreditní karty a tužkou, v kapesním formátu, idální pro Vaše osobní či pracovní poznámky.

Formát kožených desek: 10 x 14 cm
Formát zápisníku: 9 x 12,3 cm/DIN A6
Počet stran: 100
Papír: velmi jemný papír „Tudor“ 80g/m², šitá vazba. Zlatý nebo stříbrný ořez. Zápisník je možné objednat samostatně. Pero je dodáváno v barvě ořezu.

Barvy: 02 - rubínově červená, 03 - tmavě hnědá, 04 - světle koňakově hnědá, 05 - černá, 07 - smaragdově zelená. Potvrďte, prosím, Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené či postříbřené folie vysoké kvality a poloautomatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté čí stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.

Luxusní diáře a výrobky Treuleben & Bischof jsou dodávány v exklusivních dárkových kazetách nebo ručně zpracovaných dárkových krabičkách, které jsou zhotoveny ze skvostných materiálů.