Luxusní poznámkový zápisník v kůži

Kód produktu: L017601/H
Záruka: 24 měsíců

Cena s DPH: 3038 Kč
Cena bez DPH: 2511 Kč

KÓD: 7601/H

Luxusní zápisník v deskách z pravé kůže s přihrádkami na kreditní karty a tužkou, formát: 85 x 118 mm/DIN A6. Počet stran: 70. Tisk - jednobarevný šedý, velmi jemný papír „Regency“ 80g/m2, šitá vazba. Zlatý nebo stříbrný ořez. Zápisník je možné objednat samostatně. Pero je dodáváno v barvě ořezu.

Barvy: 02 - rubínově červená, 03 - tmavě hnědá se zlatými okraji , 04 - světle hnědá se zlatými okraji, 05 - černá se stříbrnými okraji. Potvrďte, prosím, Váš výběr do kolonky "Poznámka" v objednávkovém formuláři.

Podívejte se na ruční výrobu u Treuleben&Bischof

Úchvatný okraj luxusních diářů a adresářů Treuleben & Bischof je vyroben pomocí pozlacené či postříbřené folie vysoké kvality a poloautomatického zařízení. Dovolte nám zdůraznit, že zlacení okrajů je jedno z nejstarších umění ručního vázání knih. Pro zlaté čí stříbrné okraje diářů a adresářů používáme speciální nečernající zlaté a stříbrné folie. Zlaté a stříbrné embosování je využíváno u titulů knih a u označení roku na diářích.

Luxusní diáře a výrobky Treuleben & Bischof jsou dodávány v exklusivních dárkových kazetách nebo ručně zpracovaných dárkových krabičkách, které jsou zhotoveny ze skvostných materiálů.