Více o značce Aurora

Bylo to v roce 1919, kdy byla podepsána Versaillská smlouva. Itálie, stejně jako celá Evropa, se probouzela z poválečné krize plná nadějí a očekávání. Právě v těchto chvílích byly položeny základy ke vzniku prvního opravdového italského plnicího pera Aurora. Stál za ním bohatý turínský obchodník s textilem, který si splnil dlouho plánovaný sen. V tomto osudovém roce byl zrozen příběh per Aurora, která se stala synonymem úspěchu. Již od samého počátku existence firmy bylo zjevné, že její psací nástroje jsou nenapodobitelně jedinečné a kvalitní. Výjimečný nadčasový styl, který od samého počátku reprezentuje vysokou úroveň řemeslného zpracování, využívá vzácných materiálů, které dodávají výrobkům Aurora takovou přitažlivost.

Aurora byla jednoduše vždy o kus napřed před svými konkurenty a to zejména díky kombinaci italské umělecké tradice a designu. Každý model je připravován a vyráběn s vášní a neoddiskutovatelnou kvalitou. Představuje proto nový posun v historii společnosti, která byla vždy orientována na dosažení nejvyšších standardů kvality a luxusu. Každý výrobek Aurora skrývá příběh, italský příběh, který snoubí modernost a tradici.

Aurora - výběr hodnot

Po téměř sto let existence je jméno Aurora synonymem vysoké kvality, dobrého vkusu a špičkové italské řemeslné kvality. První plnicí pero, které bylo vyrobeno v roce 1919, je dnes považováno za kultovní výrobek, který je prvním v řadě úspěchů, s nimiž je značka svázána. Tyto úspěchy nespočívají pouze v klasickém designu, ale především v hodnotách, které Aurora zastupuje jako například znalost toho, jak věnovat čas věcem, které mají opravdovou hodnotu, myšlenkám, pocitům, kráse a kultuře. Tyto hodnoty jsou nadčasové stejně jako tvary a vzácné materiály, které charakterizují výrobky Turínské společnosti.

Aurora je víc než jen nástroj k psaní, je to životní styl. Napětí mezi moderním a tradičním je motorem rozvoje a odráží se ve filosofii společnosti Aurora, která je inspirována minulostí a současně ukazuje budoucí vývoj. Každé pero je pevným bodem, odkazem pro budoucí generace. Objekt věnovaný těm, kteří dokážou ocenit čas a jeho mistry.