Treuleben & Bischof

S LÁSKOU A CITEM PRO DETAIL

Společnost Treuleben & Bischof byla založena v Mnichově v roce 1917 a od této doby svou firemní koncepci příliš nepozměnila. Treuleben & Bischof (Te&Be), která je v rodinném vlastnictví již po třetí generaci, je stále věrná náročné ruční výrobě s takovou kvalitou, kterou byste jinde marně hledali.

Te&Be nabízí nádherné produkty, které si získají Vaše srdce a budou s Vámi po celý život. Takto můžete předat pro Vás důležitý odkaz a vkus dalším generacím.

Tradice

V minulosti nemusely být věci nevyhnutelně lepší, ale rozhodně byly vyrobeny poctivě a kvalitně. Ve firmě Treuleben & Bischof je tradiční řemeslo základem veškeré výroby. Kde jindy by složitě ručně činili a barvili kůži. Kde jinde by ručně prošívali vazby diářů a kalendářů. Značka Te&Be si nestojí jen za vysokou kvalitou zpracování s důrazem na detail, ale také symbolizuje jistotu ve stále se proměňujícím světě.

Te&Be vyrábí jedny z nejlepších kancelářských doplňků na světě. A zde je naleznete důvody, proč tomu tak je:

Kůže:

Te&Be požívá přepychu mít vlastní dodavatele kůže, kteří ji vyrábí přímo pro ně a z té si následně pro své výrobky volí tu nejkvalitnější. Te&Be k výrobě používá pouze exkluzivní italskou kůži, ze Santa Croce, města poblíž Florencie, které je centrem italského ručního vydělávání kůží.

Papír:

Pro veškeré diáře si nechává vyrobit kvalitní, luxusní, žlutohnědě zabarvený papír s hedvábným povrchem. Pro některé z výrobků, například pro návštěvní knihy, používá dokonce i ručně vyráběný papír.

Řemeslné zpracování: Obaly a desky jsou vyráběny pouze a jenom ručně. Zatímco strojová výroba obalu trvá přibližně 5 vteřin, řemeslníkům Te&Be zabere vytvoření detailů jako jsou elegantní a odolné rohy, které strojově není možné výrobit, 15 minut. Žebrování na hřbetech desek je také speciálním kvalitativním prvkem výrobků, jež jím dodává nadčasový, klasický vzhled Te&Be. Používána je nejkvalitnější dostupná vazba pomocí příze a atraktivní záložky. Stránky kalendářů z luxusní edice jsou lemovány zlatem či stříbrem, opět ručně.