Souprava č. 8: M-15 & M-200 L

Kód: Set. Nr. 8 L

Luxusní set sešívačky a děrovačky EL CASCO

Vysoce kvalitní malá sešívačka M-15 L a děrovačka M-200 L v luxusním pozlaceném provedení, vč. balení svorek do sešívačky El Casco vel. 24/6.

Sešívačka umožňuje 3 druhy sešívání - otevřené, uzavřené a polootevřené.

Velikost sešívačky El Casco: 132 x 57 x 95 mm
Max. počet sešívaných stran: až 25 listů
Hloubka vkládání papíru: 80 mm

Elegantní děrovačka od španělské značky El Casco, v luxusním pozlaceném provedení. Díky ergonomicky tvarované horní páčce je velmi pohodlná do ruky a snadno se čistí.

Kapacita děrovačky El Casco: až 30 listů
Rozměr děrovačky El Casco: 115 x 109 x 77 mm.
Standardní rozměr děrování: 80 mm

Vyrobeno z oceli, doplňky jsou z mědi, niklu a 23 karátového zlata. Ručně leštěno.

Zpříjemněte si své každodenní povinnosti s kancelářskými potřebami od jedinečné značky El Casco, tuto luxusní sadu El Casco vždy rádi uvidíte na svém stole.

Luxusní set sešívačky a děrovačky El Casco je dodáván v dárkové krabičce.

Luxusní sešívačky El Casco jsou skutečnou ozdobou každé kanceláře. Spojují v sobě eleganci a vysokou praktičnost. Značka El Casco je jediným výrobcem, jehož sešívačky mají vybroušeny všechny plochy, které jsou v kontaktu se svorkami a vytvářejí tak dokonale hladký povrch umožňující hladké a bezproblémové sešívání dokumentů. Stále nejste přesvědčeni? El Casco vyrábí náplně ve své továrně, a to z vysoce kvalitního drátu, stejně tak jako další technologické procesy jako laminování, lepení, lisování a balení, vše probíhá ve vlastní továrně ve Španělsku. Pokud se tak moc starají o výrobu drátků, představte si, jaká musí být kvalita luxusních sešívaček značky El Casco.

Malé i velké luxusní sešívačky samozřejmě fungují i s běžnými drátky velikosti 24/6.

19 828,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 16 386,78 Kč