Souprava č. 3: M-1 & M-200 LN

KÓD: Set Nr. 3 LN

Luxusní set sešívačky a děrovačky EL CASCO

Vysoce kvalitní malá sešívačka M-1 LN a děrovačka M-200 LN v luxusním v černém provedení s pozlacenými doplňky (23k zlato), vč. balení svorek do sešívačky El Casco vel. 24/6.

Sešívačka umožňuje 3 druhy sešívání - otevřené, uzavřené a polootevřené.

Velikost sešívačky El Casco: 115 x 51 x 95 mm
Kapacita sešívačky El Casco: až 25 listů
Hloubka vkládání papíru: až 50 mm
Hmotnost: 275 g

Elegantní děrovačka od španělské značky El Casco, v luxusním pozlaceném provedení. Díky ergonomicky tvarované horní páčce je velmi pohodlná do ruky a snadno se čistí.

Kapacita děrovačky El Casco: až 30 listů
Rozměr děrovačky El Casco: 115 x 109 x 77 mm.
Standardní rozměr děrování: 80 mm
Hmotnost: 575 g

Vyrobeno z oceli, doplňky jsou z mědi, niklu a 23 karátového zlata. Ručně leštěno.

Zpříjemněte si své každodenní povinnosti s kancelářskými potřebami od jedinečné značky El Casco, tuto luxusní sadu El Casco vždy rádi uvidíte na svém stole.

Luxusní set sešívačky a děrovačky El Casco je dodáván v dárkové krabičce.
Luxusní sešívačky El Casco jsou skutečnou ozdobou každé kanceláře. Spojují v sobě eleganci a vysokou praktičnost. Značka El Casco je jediným výrobcem, jehož sešívačky mají vybroušeny všechny plochy, které jsou v kontaktu se svorkami a vytvářejí tak dokonale hladký povrch umožňující hladké a bezproblémové sešívání dokumentů. Stále nejste přesvědčeni? El Casco vyrábí náplně ve své továrně, a to z vysoce kvalitního drátu, stejně tak jako další technologické procesy jako laminování, lepení, lisování a balení, vše probíhá ve vlastní továrně ve Španělsku. Pokud se tak moc starají o výrobu drátků, představte si, jaká musí být kvalita luxusních sešívaček značky El Casco.

Malé i velké luxusní sešívačky samozřejmě fungují i s běžnými drátky velikosti 24/6.

10 966,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 9 062,81 Kč