Přihrádka na dokumenty LA LINEA

Přihrádka na dokumenty LA LINEA

NA OBJEDNÁVKU

Exkluzivní, ručně vyrobená přihrádka na dokumenty z přirozeně zrnité hovězí kůže - Made in Germany.

Přihrádka na dokumenty La Linea je vyrobena z jemně zrnité hovězí kůže. Jemnozrnná, přírodní hovězí kůže je zpracována hladce (bez ozdobných švů) v sérii La Linea Výrobky zaujmou hedvábně matným leskem a příjemným pocitem z kůže. Jemné ražení linek podtrhuje exkluzivní vzhled výrobků a dodává jim elegantní, sportovní nádech.

Přihrádka na dokumenty Scala je vyrobena z přirozeně zrnité hovězí kůže. Přihrádka na dokumenty má klasický tvar, je podšitá jemným, černým fleecem. Spodní strana přihrádky je podšitá protiskluzovým fleecem, který chrání povrch Vašeho stolu. Nelze stohovat.

Přihrádka na dokumenty Scala se svým nadčasově klasickým designem je skvostem každého psacího stolu, ať už v klasické černé nebo elegantní terakotové.

Rozměry (Š x H x V): 25,5 x 35 x 5 cm (vhodné na dokumenty do formátu DIN A4)

Materiál: hovězí kůže

Dostupné v barvách černá a koňaková (vybranou barvu, prosím, uveďte do poznámky)

Ruční výroba

Vyrobeno v Německu

Krásné a praktické. Tak by se asi nejlépe daly popsat vysoce exkluzivní doplňky na psací stůl z luxusní řady Ambiente značky Läufer. Všechny doplňky této série jsou vyráběny ručně v kožené manufaktuře Laufen v Německu a zaujmou svou vysokou kvalitou zpracování.

Již více než 80 let jsou Läufer a Gutenberg předními výrobci a obchodníky s vysoce kvalitními výrobky v papírnickém průmyslu.

Zvolte si variantu:

3 699,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 3 057,02 Kč