Pozdro na doklady

KÓD: 801146

Pozdro na doklady

Stylové pouzdro na dokumenty, která kombinuje prostor s elegancí. Precizní ruční výroba. Nadčasový, puristický, ale ne puritánský desing.

• prostor na pas a letenku, či jiný doklad s patentovaným designem značky Treuleben připomínajícím otevřenou poštovní obálku
• 2 přihrádky na bankovky a účtenky
• 4 sloty na karty

Díky pečlivě zpracované, zvláště měkké hovězí kůži nejvyšší kvality, je každý dotek malým potěšením.


Barevná provedení: černé, šedá delfín, pruská modř, cool mint, pudrově růžová, hořčičná, petrolejově zelená, khaki, korálově červená

Přejete si ještě něco navíc? Je možné si nechat Váš zápisník opatřit monogramem nebo jinou personalizací – do 5 písmen nebo čísel to nebude žádný problém. Příplatek za tuto službu je 270,- Kč.

Produkty značky Treuleben snoubí užitek, krásu a tu nejvyšší kvalitu. Inovativní řemeslná výroba, která čerpá z tradice německého řemesla v oblasti knihařství a zpracování kůže, je doplněna precizní povrchovou úpravou, nejkvalitnějším papírem a pružnou hovězí kůží v kvalitě full grain, aby vytvořila podpisovou řadu hezkých a kultivovaných produktů.
Hladká hovězí kůže použitá k výrobě pouzder, desek a obálek našich kalendářů a zápisníků značky Treuleben je zpracována v italské koželužně mezi Pisou a Florencii.

V případě objednávky počítejte, prosím, s dodací lhůtou kolem 14 dnů.

Zvolte si variantu:

3 199,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 2 643,80 Kč