Pouzdro na tablet a dokumenty Wallaby

KÓD: 361444

Pouzdro na tablet a dokumenty Wallaby

Měkké kožené, ručně vyráběné pouzdro s uzávěrem na zip, jedna velká polstrovaná kapsa na tablet, iPad nebo podobná zařízení, menší kapsa drobnější předměty

Velikost pouzdra: 29,5 x 20,5 cm

Materiál: full grain hovězí kůže

Patentovaný design připomíná otevřenou poštovní obálku.

Barevná provedení: černé, šedá delfín, pruská modrá, cool mint, pudrově růžová, hořčičná, petrolejově zelená, khaki

Přejete si ještě něco navíc? Je možné si nechat Vaše nové pouzdro opatřit personalizací – do 5 písmen nebo čísel to nebude žádný problém. Příplatek za tuto službu je 270,- Kč.

Produkty značky Treuleben snoubí užitek, krásu a tu nejvyšší kvalitu. Inovativní řemeslná výroba, která čerpá z tradice německého řemesla v oblasti knihařství a zpracování kůže, je doplněna precizní povrchovou úpravou, nejkvalitnějším papírem a pružnou hovězí kůží v kvalitě full grain, aby vytvořila podpisovou řadu hezkých a kultivovaných produktů.

Hladká hovězí kůže použitá k výrobě pouzder, desek a obálek našich kalendářů a zápisníků značky Treuleben je zpracována v italské koželužně mezi Pisou a Florencii. Používáme pouze pravou hovězí kůži full grain: prémiovou kvalitu nedělené kůže, jejíž přirozený vzhled není zdevastován válečky.

Co je to full grain kůže?

Jednoduše řečeno, pravá lícová kůže se svou bohatostí, hloubkou a charakterem, to nejlepší, co můžete získat.

Když lidé poprvé uslyší pojem full grain kůže, někdy si myslí, že to znamená, že kůže bude vypadat opravdu zrnitě nebo oblázkově. Tak tomu není. Full grain označuje plnou nefalšovanou kůži v její přirozené formě.

tě nebo oblázkově. Tak tomu není. Full grain označuje plnou nefalšovanou kůži v její přirozené formě.

V případě objednávky počítejte, prosím, s dodací lhůtou kolem 14 dnů.

Zvolte si variantu:

5 499,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 4 544,63 Kč