Taštička crossbody

KÓD: 356646

Taštička crossbody

Bezstarostně … prakticky … stylově

To nejdůležitější lze bezpečně, diskrétně a vizuálně uložit do Body Pocket Crossover Bag od Treuleben. Design obálky typický pro značku Treuleben a překvapivě prostorný vnitřek taštičky se dvěma přihrádkami na karty nabízí dostatek místa pro chytré telefony, pasy, klíče, vizitky, kreditní karty a bankovky.

Karabina taštičky umožňuje její nošení jako crossover nebo - po odejmutí popruhu - uložení do kapsy kabátu nebo připevnění k vnitřnímu háčku kabelky.

Popruh je stejně jako celá taštička vyroben z celozrnné italské hovězí kůže a lze jej plynule nastavit tak, aby vyhovoval vaší vlastní tělesné velikosti a nejvyšší možné míře pohodlí. Díky minimalistickému a minimálně objemnému designu lze crossover tašku nosit i pod bundu, aby se zabránilo krádeži.

Materiál: italská hovězí kůže

• ruční výroba z italské celozrnné hovězí kůže

• uzavíratelné na zip

• plynule nastavitelný, odnímatelný ramenní popruh

• Rozměry: 12 x 18 cm

Barevná provedení: nero, dolphin, midnight blue

Speciální psací potřeby si zaslouží zvláštní ochranu. A to stylově - s pouzdrem na pera značky Treuleben. Pouzdro v designu poštovní obálky a vnitřní podšívky jsou vyrobeny z nejkvalitnější italské hovězí kůže - broušené, přeložené a šité z jednoho kusu. Vhodné pro pera a ostatní psací potřeby středního průměru.

Produkty značky Treuleben snoubí užitek, krásu a tu nejvyšší kvalitu. Inovativní řemeslná výroba, která čerpá z tradice německého řemesla v oblasti knihařství a zpracování kůže, je doplněna precizní povrchovou úpravou, nejkvalitnějším papírem a pružnou hovězí kůží v kvalitě full grain, aby vytvořila podpisovou řadu hezkých a kultivovaných produktů.


Hladká hovězí kůže použitá k výrobě pouzder, desek a obálek našich kalendářů a zápisníků značky Treuleben je zpracována v italské koželužně mezi Pisou a Florencii.

V případě objednávky počítejte, prosím, s dodací lhůtou kolem 14 dnů.

Zvolte si variantu:

3 499,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 2 891,74 Kč