Pouzdro na notebook & dokumenty

KÓD: 359064

Pouzdro na notebook & dokumenty

Měkké kožené pouzdro s praktickou chlopní, jedna velká polstrovaná kapsa pro notebook s obrazovkou do 13".
Velikost pouzdra: vhodné na dokumenty do formátu A4
Materiál: full grain hovězí kůže
Patentovaný design připomíná otevřenou poštovní obálku, ale ve skutečnosti jde o konstrukci se dvěma kapsami: Horní kapsu lze použít k rychlému uložení bankovek, lístků nebo účtenek. Spodní kapsa chrání tyto předměty před vypadnutím; udržet je v bezpečí pro příště, kdy je budete potřebovat.
Barevná provedení: černé, šedá delfín, pruská modrá, cool mint, pudrově růžová, hořčičná, petrolejově zelená, khaki
Zvláštění edice - nubuk: Nabízíme provedení i z nubukové kůže v barvě arabica a greyhound. Nubuk je broušením po líci upravená kůže. Má vysokou mechanickou odolnost. Vrchní strana je upravena broušením a na dotek připomíná semiš.
Vybranou barvu a provedení, prosím, uveďte do poznámky během objednávky.
Přejete si ještě něco navíc? Je možné si nechat Vaše nové pouzdro opatřit personalizací – do 5 písmen nebo čísel to nebude žádný problém. Příplatek za tuto službu je 270,- Kč.
Produkty značky Treuleben snoubí užitek, krásu a tu nejvyšší kvalitu. Inovativní řemeslná výroba, která čerpá z tradice německého řemesla v oblasti knihařství a zpracování kůže, je doplněna precizní povrchovou úpravou, nejkvalitnějším papírem a pružnou hovězí kůží v kvalitě full grain, aby vytvořila podpisovou řadu hezkých a kultivovaných produktů.
Hladká hovězí kůže použitá k výrobě pouzder, desek a obálek našich kalendářů a zápisníků značky Treuleben je zpracována v italské koželužně mezi Pisou a Florencii. Používáme pouze pravou hovězí kůži full grain: prémiovou kvalitu nedělené kůže, jejíž přirozený vzhled není zdevastován válečky.
Co je to full grain kůže?
Jednoduše řečeno, pravá lícová kůže se svou bohatostí, hloubkou a charakterem, to nejlepší, co můžete získat. Když lidé poprvé uslyší pojem full grain kůže, někdy si myslí, že to znamená, že kůže bude vypadat opravdu zrnitě nebo oblázkově. Tak tomu není. Full grain označuje plnou nefalšovanou kůži v její přirozené formě.
V případě objednávky počítejte, prosím, s dodací lhůtou kolem 14 dnů.

Zvolte si variantu:

7 999,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 6 610,74 Kč