Odpadkový koš Scala


Odpadkový koš na papír Scala

NA OBJEDNÁVKU

Exkluzivní kulatý koš na papír, ručně vyrobený z jemně zrnité hovězí kůže - Made in Germany.

V horní části je tento odpadkový koš ozdoben švem, spodní strana koše je podšitá fleecem. Jádro tohoto koše je vyrobeno z černého plastu, který je z vnější strany ručně potažen pravou hovězí kůží. Zde je kůže umístěna kolem horního a spodního okraje, aby vytvořila harmonický vzhled bez rušivých přechodů.

Tento odpadkový koš je uvnitř potažen odolnou imitací kůže a je vhodný i na vlhký odpad. Koš na papír Scala je odolný a snadno se udržuje. Nečistoty lze snadno odstranit vlhkým hadříkem.

Krásné a praktické. Tak by se asi nejlépe daly popsat vysoce exkluzivní kancelářské doplňky ze série Scala značky Läufer, která dodá vaší kanceláři nový, exkluzivní lesk – ať už v klasické černé nebo elegantní koňakově hnědé barvě. Její nevtíravá elegance dělá ze série Scala nadčasově krásný doplněk pro každodenní kancelářské použití. Díky spojení nadčasového designu a kvalitního zpracování si tuto sérii budete moci užívat po dlouhou dobu.

Výška: 30 cm
Průměr: 26 cm

Materiál: hovězí kůže

Dostupné v barvách černá a koňaková hnědá

Již více než 80 let jsou Läufer a Gutenberg předními výrobci a obchodníky s vysoce kvalitními výrobky v papírnickém průmyslu.
Na Vaše přání zasíláme také na dobírku.

Zvolte si variantu:

3 599,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 2 974,38 Kč