Luxusní zápisník v kůži

KÓD: 801033

Luxusní zápisník v kůži

Nově máme v naší nabídce luxusní puristicky jednoduchý zápisník v deskách z měkké pružné kůže, kde se snoubí moderní elegance s každodenním životem.
Vnitřní obálka, první a poslední jednotlivá stránka a kapsa na obálku z tmavě modrého papíru Fedrigoni.

Počet stran: 176

Papír: papír Treuleben 80 g v barvě pískové se surovým okrajem v barvě "Pale Gold".

V linkovaném, čistém nebo tečkovaném (pouze u velikosti M) provedení.

Materiál desek: italská hovězí kůže

Barevné provedení: černé, šedá delfín, pruská modř, cool mint, pudrově růžová, hořčičná, petrolejově zelená, khaki, korálově červená 

Přejete si ještě něco navíc? Je možné si nechat Váš zápisník opatřit monogramem nebo jinou personalizací – do 5 písmen nebo čísel to nebude žádný problém. Příplatek za tuto službu je 270,- Kč.

Zápisníky a kalendáře Treuleben jsou tištěny na papír speciálně vyrobený tradičním německým výrobcem. Váží pouhých 80 g na metr čtvereční. Náš papír je lehký, aby naše produkty zůstaly lehké. Naším cílem bylo vyrobit papír, který i přes svou lehkost neprosvítá a nenasákne inkoustem. Kousek papíru na psaní. Bez ohledu na preferovaný psací nástroj. Odstín Sand, ve kterém si necháváme papír vyrábět, je příjemný na pohled a dává každé stránce vlastní estetiku.

Produkty značky Treuleben snoubí užitek, krásu a tu nejvyšší kvalitu. Inovativní řemeslná výroba, která čerpá z tradice německého řemesla v oblasti knihařství a zpracování kůže, je doplněna precizní povrchovou úpravou, nejkvalitnějším papírem a pružnou hovězí kůží v kvalitě full grain, aby vytvořila podpisovou řadu hezkých a kultivovaných produktů.
Hladká hovězí kůže použitá k výrobě pouzder, desek a obálek našich kalendářů a zápisníků značky Treuleben je zpracována v italské koželužně mezi Pisou a Florencii.

Produkty značky Treuleben jsou vyráběny ve vlastní manufaktuře, která má za sebou 100 let zkušeností s knihařstvím a zpracováním kůže. Knižní bloky jsou šité nití a ručně zdobené. Desky jsou ručně potaženy tou nejjemnější kůží, raženy a poté kombinovány s podložkou, aby vytvořily hotovou knihu. Tradiční kapitálek na hřbetu knihy, záložková sžužka a kapsa na obálku - vše v charakteristické tmavě modré barvě Treuleben - doplňují naše zápisníky a kalendáře.

V případě objednávky počítejte, prosím, s dodací lhůtou kolem 14 dnů.

Velikost:

  • S - kapesní formát 8.5 x 14.5 cm
  • M - střední formát 12.5 x 20.5 cm
  • L - velký formát 18 x 28 cm

Materiál: italská hovězí kůže

Zvolte si variantu:

Cena od 2 199,00 Kč
cena včetně DPH