Luxusní zápisník v kůži Nubuk

Luxusní zápisník v kůži Nubuk

Nově máme v naší nabídce luxusní puristicky jednoduchý zápisník v deskách z nubukové kůže, kde se snoubí moderní elegance s každodenním životem.
Vnitřní obálka, první a poslední jednotlivá stránka a kapsa na obálku z tmavě modrého papíru Fedrigoni.

Formát: 12,5 x 20,5 cm

Počet stran: 176

Papír: papír Treuleben 80 g v barvě pískové se surovým okrajem v barvě "Pale Gold", v provedení linkovaném nebo čistém

Přejete si ještě něco navíc? Je možné si nechat Váš zápisník opatřit monogramem nebo jinou personalizací – do 5 písmen nebo čísel to nebude žádný problém. Příplatek za tuto službu je 270,- Kč.

Zápisníky a kalendáře Treuleben jsou tištěny na papír speciálně vyrobený tradičním německým výrobcem. Váží pouhých 80 g na metr čtvereční. Náš papír je lehký, aby naše produkty zůstaly lehké. Naším cílem bylo vyrobit papír, který i přes svou lehkost neprosvítá a nenasákne inkoustem. Kousek papíru na psaní. Bez ohledu na preferovaný psací nástroj. Odstín Sand, ve kterém si necháváme papír vyrábět, je příjemný na pohled a dává každé stránce vlastní estetiku.

Materiál desek: nubuková kůže. Zpracování této speciální kůže vyžaduje nejvyšší úroveň řemeslného umění. Ve speciálním procesu je lícová strana mírně zdrsněna a broušena, aby se dále zdokonalila struktura naší italské celozrnné kůže.

Výsledek: Sametový, měkký povrch s jedinečným, hřejivým a půvabným charakterem pro mimořádný zážitek.

Treuleben Nubuck Edition je k dispozici v barvách: šedá Greyhound a hnědá Arabica. Svoji volbu prosím napište do poznámky během objednávky.

Zvolte si variantu:

3 199,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 2 643,80 Kč