Luxusní stolní ořezávátko

KÓD: M-475 LN

SKLADEM

Luxusní stolní ořezávátko

Toto luxusní stolní ořezávátko značky El Casco se stane skutečným šperkem pro Váš pracovní stůl. Je elegantní, nadčasové a velmi přesné. Umí ořezat tužky v závislosti na účelu, pro který se rozhodnete tužku použít. Od ploché až po skutečně ostrou špičku. Nabízíme Vám toto luxusní stolní ořezávátko El Casco v provedení černé barvy s pozlacenými doplňky (23karátové zlato). Ořezá Vaše tužky až do průměru 12 mm.

Rozměry stolního ořezávátka El Casco: 110 x 110 x 150 mm.

Zpříjemněte si své každodenní povinnosti s kancelářskými potřebami od jedinečné značky El Casco, toto luxusní stolní ořezávátko El Casco vždy rádi uvidíte na svém stole.

Kancelářské doplňky El Casco jsou více než padesát let zpracovávány na velmi vysoké řemeslné úrovni. Využívány jsou ušlechtilé materiály jako zlato, stříbro, chrom nebo kůže. El Casco si zakládá na nadčasovém elegantním vzhledu, který je ozdobou každé kanceláře nebo domácnosti. Všechny díly jsou navzájem přesně seřazeny a označeny výrobním číslem. Povrch všech výrobků je šestkrát ručně leštěn a nakonec ručně kalibrován. Většina výrobků, které El Casco vyrábí, byla navržena již v třicátých letech minulého století a slouží svým uživatelům po celý život.

Luxusní stolní ořezávátko El Casco je dodáváno v dárkové krabičce.

Luxusní ořezávátka El Casco jsou skutečnou ozdobou každé kanceláře.

8 599,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 7 106,61 Kč