Luxusní pouzdro na 2 doutníky

KÓD: 5986

Vyrobeno v rodinné manufaktuře F. HAMMANN v německém Offenbachu. Tradiční ruční výroba doplňků z pravé kůže zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Toto pouzdro Vám nabídne dokonalé spojení elegenace a funkčních požadavků.

Pouzdro na dva doutníky značky F.HAMMANN je vyrobené z přírodní telecí kůže Chervo. Jemný a přesně uzavíratelný kovový rám je absolutní specialitou značky F. HAMMANN a umožňuje snadné a spolehlivé otevírání a zavírání pouzdra. Pouzdro je vyrobeno z cedrového dřeva uvnitř a obsahuje 1 řezačku a 1 zvlhčovač.

Rozměr: 17 x 5 x 2,5 cm (uzavřené pouzdro)

Provedení:
černá, tmavě hnědá - přírodně vyčiněná teletina Chervo
cox - whisky - z rostlinně vyčiněné kůže Alpina. Rostlinně vyčiněná kůže je vyrobena s ohledem na biologická a ekologická hlediska, bez použití chrómu a jiných těžkých chemikálií, její povrch je ošetřen voskem a parafinem, aby se zamezilo znečištění.

Všechny výrobky pocházejí výhradně z Německa a jedná se o nejkvalitnější teletiny, jelenice nebo usně exotických zvířat zpracované pouze ručně. Vybrat si můžete z 60 odstínů přírodních kůží. Cenovou nabídku Vám sdělíme obratem na vyžádání.

Dostupnost: 6-8 týdnů

Zvolte si variantu:

6 999,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 5 784,30 Kč