Kožená peněženka

KÓD: 801376

Kožená peněženka

Luxusní kožená peněženka, která kombinuje prostor s elegancí. Precizní ruční výroba. Nadčasový, puristický, ale ne puritánský desing. Patentovaný design značky Treuleben připomínající otevřenou poštovní obálku.

Peněženka má jednotlivé přihrádky na bankovky a kreditní karty, přihrádku na zip na mince a přihrádku například na účtenky. Prostě vše, co potřebujete pro své velké i malé nákupy. Je vyrobena z poddajné, ale pevné celozrnné italské kůže. Perfektně se vejde do kapsy nebo kabelky, abyste mohli platit za pochodu a mít přehled o svých výdajích.

Rozměry: 11 × 8 × 2 cm

Materiál: italská hovězí kůže

Barevná provedení: černá, šedá delfín, pruská modrá, khaki

Přejete si ještě něco navíc? Je možné si nechat Váš zápisník opatřit monogramem nebo jinou personalizací – do 5 písmen nebo čísel to nebude žádný problém. Příplatek za tuto službu je 270,- Kč.

Produkty značky Treuleben snoubí užitek, krásu a tu nejvyšší kvalitu. Inovativní řemeslná výroba, která čerpá z tradice německého řemesla v oblasti knihařství a zpracování kůže, je doplněna precizní povrchovou úpravou a pružnou hovězí kůží v kvalitě full grain, aby vytvořila podpisovou řadu hezkých a kultivovaných produktů. Hladká hovězí kůže použitá k výrobě pouzder, desek a obálek našich kalendářů a zápisníků značky Treuleben je zpracována v italské koželužně mezi Pisou a Florencii.

V případě objednávky počítejte, prosím, s dodací lhůtou kolem 14 dnů.

Zvolte si variantu:

3 250,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 2 685,95 Kč