Desky na dokumenty

KÓD: 359064

Desky na dokumenty

Treuleben inovuje kancelářskou klasiku. Naše desky již nejsou průhledné – jsou vizionářské. Oblečte své dokumenty do poddajné italské celozrnné hovězí kůže. Dvě uzavřené strany umožňují pohodlné přenášení, zatímco dvě otevřené strany umožňují snadný přístup. Tmavě modrá viskózová podšívka.

• desky na vaše dokumenty

• vhodné pro dokumenty A4 a mírně větší

Velikost: 24 x 34 cm.

Materiál: full grain hovězí kůže

Barevná provedení: černé, šedá delfín, pruská modrá, cool mint, pudrově růžová, hořčičná, petrolejově zelená, khaki, holubí modrá

Vybranou barvu, prosím, uveďte do poznámky během objednávky.

Přejete si ještě něco navíc? Je možné si nechat Vaše nové pouzdro opatřit personalizací – do 5 písmen nebo čísel to nebude žádný problém. Příplatek za tuto službu je 270,- Kč.

Produkty značky Treuleben snoubí užitek, krásu a tu nejvyšší kvalitu. Inovativní řemeslná výroba, která čerpá z tradice německého řemesla v oblasti knihařství a zpracování kůže, je doplněna precizní povrchovou úpravou, nejkvalitnějším papírem a pružnou hovězí kůží v kvalitě full grain, aby vytvořila podpisovou řadu hezkých a kultivovaných produktů.

Hladká hovězí kůže použitá k výrobě pouzder, desek a obálek našich kalendářů a zápisníků značky Treuleben je zpracována v italské koželužně mezi Pisou a Florencii. Používáme pouze pravou hovězí kůži full grain: prémiovou kvalitu nedělené kůže, jejíž přirozený vzhled není zdevastován válečky.

Co je to full grain kůže?

Jednoduše řečeno, pravá lícová kůže se svou bohatostí, hloubkou a charakterem, to nejlepší, co můžete získat. Když lidé poprvé uslyší pojem full grain kůže, někdy si myslí, že to znamená, že kůže bude vypadat opravdu zrnitě nebo oblázkově. Tak tomu není. Full grain označuje plnou nefalšovanou kůži v její přirozené formě.

V případě objednávky počítejte, prosím, s dodací lhůtou kolem 14 dnů.

Zvolte si variantu:

7 999,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 6 610,74 Kč