Dámská peněženka

KÓD: 360403

Dámská peněženka

Stylová dámská peněženka, která kombinuje prostor s elegancí. Precizní ruční výroba. Neobvykle úzká, nadčasová, puristická, ale ne puritánská. Deset slotů pro nejdůležitější karty, dvě velkorysé přihrádky na bankovky a účtenky, stejně jako kapsa na zip s prostorem na drobné a dalšími drobnostmi. Díky pečlivě zpracované, zvláště měkké hovězí kůži nejvyšší kvality, je každý kontakt malým potěšením.

Speciální kapsa pro smartphone ve formátu plus s patentovaným designem značky Treuleben připomínajícím otevřenou poštovní obálku. Během dne Vás bude tato peněženka doprovázet v kabelce, večer může být doplňkem jako malá kabelka - psaníčko.

Velikost: 19 x 10 cm

Materiál: italská hovězí kůže

Barevná provedení: černé, šedá delfín, pruská modrá, cool mint, pudrově růžová, hořčičná, petrolejově zelená, khaki

Přejete si ještě něco navíc? Je možné si nechat Vaše nové pouzdro opatřit personalizací – do 5 písmen nebo čísel to nebude žádný problém. Příplatek za tuto službu je 270,- Kč.

Produkty značky Treuleben snoubí užitek, krásu a tu nejvyšší kvalitu. Inovativní řemeslná výroba, která čerpá z tradice německého řemesla v oblasti knihařství a zpracování kůže, je doplněna precizní povrchovou úpravou, nejkvalitnějším papírem a pružnou hovězí kůží v kvalitě full grain, aby vytvořila podpisovou řadu hezkých a kultivovaných produktů.

Hladká hovězí kůže použitá k výrobě pouzder, desek a obálek našich kalendářů a zápisníků značky Treuleben je zpracována v italské koželužně mezi Pisou a Florencii.

V případě objednávky počítejte, prosím, s dodací lhůtou kolem 14 dnů.

Zvolte si variantu:

5 999,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 4 957,85 Kč